100% refundacji w ramach teleopieki uroginekologicznej

Problem jakim jest wysiłkowe nietrzymanie moczu urósł do miana choroby cywilizacyjnej(!) obok cukrzycy, nadciśnienia, zespołu jelita drażliwego, nerwicy, depresji i stresu. Częstość zachorowania na nietrzymanie moczu – bez względu na jego rodzaj, sukcesywnie wzrasta, już teraz sięgając wysokiego odsetka ok. 10% Europejczyków, a analiza aspektu ekonomicznego wskazuje na stały wzrost kosztów jego leczenia. To poważny problem współczesnego społeczeństwa.

System ochrony zdrowia w Belgii, sprzyjający telemedycynie, oferuje nowy model refundowanej opieki, w którym obok terapii gabinetowej istnieje leczenie hands-off obejmujące głownie kinezyterapię – czyli leczenie ruchem, a to specjalnie dedykowanym mu kanałem jakim jest telekonsultacja.

Z uruchomienia telekonsultacji w obszarze terapii uro-ginekologicznej wypływają same korzyści. Telemedycyna tworzy tutaj miejsce dla nowoczesnej technologii w treningu dna miednicy w domu.

Wsparcie i kierunek w trosce nad swoim kobiecym centrum zapewnia Wam program PelviFly wraz z nadzorem specjalisty nad przebiegiem Waszych postępów.

System PelviFly wraz ze swoim niebieskim urządzeniem podbił już arenę międzynarodową, a z jego rozwiązania cieszą się kobiety na całym świecie. Mieszkanki Belgii są szczególnie wspierane w walce o swoje zdrowie i mogą czerpać z korzyści jakie niesie kGoal w ramach 100% refundowanej teleopieki.

Szczególnie zainteresowane powinny być kobiety po porodzie i te z zaburzeniami uro-ginekologicznymi jak np. nietrzymanie moczu. Pelvifly oferuje także trening rozluźniający więc rozwiązania swoich problemów mogą tu szukać także dziewczyny z wzmożonym napięciem dna miednicy i idącymi za tym dolegliwościami bólowymi.

Niezbędne do podjęcia leczenia jest skierowanie od lekarza rodzinnego bądź ginekologa. W gabinecie Reva Femina i Centrum Medycznym M3-Care  w ramach skierowania świadczone są teleusługi obejmujące dostęp do opieki CARE w systemie Pelvifly.

Tele-porada, jako narzędzie wspierające kobietę w jej domowej, samodzielnej terapii, pozwala świadczyć kompleksową opiekę także poza gabinetem, angażując tym samym pacjentkę w proces leczenia. Taka forma świadczenia usług poszerza wachlarz możliwości terapeutycznych i zwiększa szansę na osiągnięcie celu.

Zróbmy sobie prezent i pomyślmy o sobie. Jak nie teraz to kiedy!? Nie odkładajmy swojego zdrowia na później.