Nowoczesna technologia w treningu dna miednicy w domu

PelviFly to holistyczne rozwiązanie, które umożliwia bezpieczny  trening mięśni dna miednicy w intymny i efektywny sposób, dzięki urządzeniu, aplikacji treningowej,  i sieci najlepszych specjalistów. Pelvifly zostało stworzone, by pomóc każdej kobiecie ćwiczyć swoje mięśnie dna miednicy w domowym zaciszu przy wsparciu nowoczesnej technologii i systemu algorytmów.

Aplikacja umożliwia Ci obserwowanie aktywności swoich mięśni, monitoruje Twoje postępy, pozwala na planowanie harmonogramu treningu oraz w każdej chwili umożliwia zadanie pytania specjaliście poprzez czat. Trenując z aplikacją od razu wiesz, że ćwiczysz prawidłowo.

Co najważniejsze wykonywane testy w aplikacji pozwalają ocenić postępy i dostosować ćwiczenia do Twoich możliwości. Pierwsze efekty ćwiczeń odczujesz już po 12 tygodniach regularnego treningu.Cwiczysz kilka – kilkdziesiat minut dziennie 3-4 razy w tygodniu z pomocą urządzenia, które aplikuje się dopochwowo i które łączy się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie. kGoal monitoruje siłę skurczu Twoich mięśni i fazy rozluźnienia dbając o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Ma wbudowaną funkcję wibracji, co wspiera ich efektywność. W aplikacji znajduje się plan treningowy z zadaniami do wykonania w formie motywujących gier. Ścieżka postępu wskaże Ci na jakim jesteś etapie ćwiczeń i co musisz zrobić, aby osiągnąć cel. Co najważniejsze – aplikacja odwzorowuje w formie animacji aktywność mięśni dna miednicy, dzięki czemu od razu widzisz czy ćwiczysz prawidłowo i wiesz jakie ćwiczenia wykonywać oraz jakiej użyć siły. Fizjoterapeuta uroginekologiczny z kolei przygotuje plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i będzie na bieżąco monitorował Twoje postępy.

Samo urządzenie to miękka, silikonowa poduszeczka z czujnikami i wibracjami zaprojektowana przez inżynierów z Doliny Krzemowej. Stosowana jest przez tysiące kobiet w wielu krajach na świecie. Współpracując z aplikacją PelviFly pozwala na monitorowanie pracy mięśni. Weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą lub utrzymujesz napięcie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Już ponad 20 000 kobiet na całym świecie ćwiczy mięśnie dna miednicy z wykorzystaniem kGoal’a. Jest to jedyne urządzenie, które wykorzystuje w terapii mięśni dna miednicy trzy rodzaje wibracji: 20 Hz, 50Hz i wibracje biofeedback, w celu lepszej kontroli nad wykonywanym skurczem.

Pobierz aplikację już teraz i rozpocznij darmową edukację z wirtualnym asystentem. Dowiesz się jaką rolę pełnią mięśnie dna miednicy i jak o nie zadbać na każdym etapie życia. Skorzystaj ze 100 przystępnych, bezpłatnych lekcji o mięśniach dna miednicy i poznaj ćwiczenia które możesz wykonać samodzielnie.