Wiele pacjentek, nawet po otrzymaniu dokładnej instrukcji w gabinecie, ma problem z prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Dzięki testowi mięśni PelviFly, intensywność wszystkich ćwiczeń będzie dostosowana do indywidualnej siły maksymalnej skurczu mięśni dna miednicy. Zastosowana metoda biofeedback, pozwala na zwiększenie kontroli skurczu oraz rozluźnienie mięśni.

Ćwiczysz kilka minut dziennie 5-6 razy w tygodniu z pomocą urządzenia, które aplikuje się dopochwowo i które łączy się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie. Aplikacja odwzorowuje w formie animacji aktywność mięśni dna miednicy, dzięki czemu od razu widzisz czy ćwiczysz prawidłowo i wiesz jakie ćwiczenia wykonywać oraz jakiej użyć siły.

Buduj świadomość swojego ciała

Regularne ćwiczenia mięśni dna miednicy pozwalają lepiej poznać swoje ciało, odczucia i reakcje na bodźce, a co za tym idzie zwiększyć doznania seksualne.

Zwiększ szanse zajścia w ciążę

Odpowiedni trening nie tylko zwiększa satysfakcję, ale i ochotę na seks, zmniejsza stres i dotlenia mięśnie. A wszystko to zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Odczuwaj więcej podczas seksu

Odpowiednie ćwiczenia mięśni dna miednicy poprawiają ukrwienie i dotlenienie mięśni dna miednicy. A to pozwala zwiększyć wrażliwość na bodźce i przyjemność odczuwaną podczas seksu.

Przygotuj się do porodu

Ćwiczenia można wykonywać już w trakcie ciąży, jest to w pełni bezpieczne i proste. Wystarczy zaledwie kilka minut dziennie, a będziesz czuć się bardziej komfortowo.

Pozbądź się krępującego problemu

Wystarczą trzy miesiące treningu mięśni dna miednicy, aby zapobiec nietrzymaniu moczu. Trening mięśni Kegla pod opieką specjalisty pozwoli Ci również poprawić Twoją postawę ciała.

Wróć do formy po ciąży

W trakcie porodu mięśnie dna miednicy rozciągają się nawet czterokrotnie. Jest to efekt działania hormonów i ucisku na dno miednicy. Regularne ćwiczenia pozwalają je wzmocnić.

Zadbaj o siebie w okresie menopauzy

Zmniejszenie ilości estrogenu powoduje, że mięśnie dna miednicy wiotczeją, co skutkuje nietrzymaniem moczu i bólem lędźwi. Ćwiczenia Kegla pomagają temu zapobiec.

Przygotuj się do zabiegu

Przed Tobą zabieg na nietrzymanie moczu i obniżenie narządów rodnych? Odpowiednia rehabilitacja mięśni dna miednicy przed i po zabiegu zwiększa jego skuteczność.

Pełna refundacja

Rezydentki Królestwa Belgii mogą korzystać z rozwiązania Pelvifly w ramach 100% refundowanej teleopieki.

Czytaj więcej